Služby

Služby, které Vám mohu nabídnout

Prodej / pronájem nemovitosti

Ať už hledáte prodej nebo pronájem, rád vše převezmu do vlastních rukou. Zprostředkuji prohlídku, postarám se o veškerou právní administrativu a zajistím, aby obchod proběhl hladce – k Vaší spokojenosti. Vám tak zbyde pouze radost z realizované transakce.

Foto home staging

Za svou realitní praxi jsem se naučil, že kvalitní fotky dokážou prodat téměř cokoliv. V rámci home stagingu nastylizuji interiér a vytvořím profesionální snímky do Vašeho inzerátu. Získáte skvělou reklamu, a navíc máte velkou šanci, že se nemovitost prodá dříve a za vyšší cenu.

Odhad nemovitosti

Při prodeji nemovitosti musíte nejdřív znát její skutečnou cenu. Vypracuji pro Vás odborný odhad nemovitosti, který zohlední všechny důležité faktory, jako je technický stav, lokalita, poškození, dopravní dostupnost či rizika. Odhad se Vám bude hodit také při dědickém, rozvodovém či exekučním řízení.

Navazující služby

V rámci společnosti Bidli nabízím také navazující služby, mezi které patří například financování nemovitosti, pojištění, prověřování pozemků, výběr dodavatele energie a mnoho dalších. Mám kontakt na desítky odborníků, s nimiž budete mít záruku kvalitně odvedené práce.